czwartek, 8 października 2009

50% taniej w LOT

Jeśli planujesz jakąś podróż na pierwszą połowę 2010 roku, to warto wstrzymać się z decyzją zakupu biletów przynajmniej do najbliższej soboty. Jak informuje nasz narodowy przewoźnik - LOT - 10. października właśnie, wyłącznie na swojej stronie internetowej przeprowadzi kampanię promocyjną, dzięki której będzie można nabyć bilety w obniżonej o 50% cenie. Oferta powinna dotyczyć zarówno lotów własnych na trasach krajowych, jak też Europejskich. Niestety jednym ze szkopułów jest fakt, że akcja ta dotyczy cen biletów z wyłączeniem podatków i opłat dodatkowych. Niemniej jednak niektóre kierunki mogą stać się bardzo atrakcyjnymi i wartymi rozważenia :-)


Szalona sobota bez drugiej połowy! Jedyna taka okazja!
Karnawał? Zakupy? Walentynki? Każdy powód jest dobry. Zaplanuj podróż na pierwszy kwartał 2010 roku i w LOT kup bilet.
Już 10 października zapłacisz tylko połowę. Skorzystaj z 50% zniżki na wszystkie loty z Polski do Europy oraz po Polsce.
Pamiętaj, sprzedaż wyłącznie w najbliższą sobotę! Znajdź swój bilet za pół ceny.
Szukaj na www.lot.com, w biurach LOT-u i w biurach podróży.

Zniżka obowiązuje na taryfę za przewóz lotniczy po Europie i Polsce, z wyłączeniem biletów w taryfie lotniczej PROMOLOT, nie dotyczy podatków i opłat dodatkowych.


Jeszcze z ostatnich donosów wynika, że bardzo warto przyglądać się poczynaniom Węgierskiego przewoźnika MALEV. Wprawdzie linia ta jest mało znana w naszym kraju i bezpośrednio lata bodaj wyłącznie do Budapesztu, jednak dzięki ciekawemu systemowi przesiadkowemu oferowała połączenia do mniej znanych, ale bardzo atrakcyjnych destynacji. Plotki niosły, że za niewielkie pieniążki można było się dostać do Zagrzebia, Splitu, Wenecji, czy Paryża. Szokiem były Amman, Damaszek i Bejrut za niewiele ponad 400 złotych! Następna promocja będzie w dniach 12-14 październik i będzie obejmować loty w terminach 12-24 październik. Jak będzie to dokładnie wyglądało... zobaczymy już w poniedziałek :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz