sobota, 24 października 2009

Polowanie na darmowe bilety we wtorek


O ofertach, a czasami wręcz promocjach Ryanair dowiedzieć się można zazwyczaj na dzień przed jej wejściem w życie. Dlatego nieco zaskakującą jest dzisiejsza informacja, ale co tam, przynajmniej mamy więcej czasu na przygotowania :-)
Ale na spokojnie, bilety za darmo (czyli celem spełnienia warunków bankowych procedur za 0.01 złotego) zaczną się pojawiać w systemie rezerwacyjnym w nocy z poniedziałku na wtorek od godziny 0100 polskiego czasu. Wyprzedaż będzie trwać trzy dni, ale warto pamiętać, że rzucona będzie tylko jedna pula 500 000 biletów. Znając życie objęte będą tylko rejsy w dniach poniedziałek-czwartek i sobotę, bądź coś w tych okolicach, wyłącznie pomiędzy pierwszym i siedemnastym grudniem, oraz na wybranych trasach.
Chociaż promocja brzmi zachęcająco, przez ostatnie miesiące podobne akcje nie były czymś bardzo nadzwyczajnym. Te same trasy, pocięta siatka cen i prawie brak szans na dolecenie w jakieś fajne miejsce. Poza tym bilety na rejsy które nie wpadały w promocję, kosztowały czasami tyle, że dużo ciekawsze oferty można było znaleźć u innych przewoźników... Zobaczymy co tym razem wymyśli Ryanair :-)
Dla osób nieobeznanych ze zjawiskiem darmowych biletów i węszących jakiś haczyk polecam dział "Sztuka taniego latania", do którego linki można znaleźć w panelu po prawej stronie okna. Zwłaszcza jego pierwsza część - "Biletowe łowy", wyjaśniająca na szybko większość spraw, jakie należy mieć na uwadze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz